13 lipca 2024

Czeski producent pochwalił się poziomem sprzedaży III generacji miejskiego kompaktu, modelu Fabia. Od początku roku Skoda zrealizowała już ponad 4,5 tys. zamówień na to auto. Za co Polacy po raz kolejny pokochali Fabię?

Skoda chwali się rekordowo wysokim zainteresowaniem Fabią

Fabia cieszy się znacznie większą popularnością od konkurencji. Auto znalazło już ponad 4,5 tys. polskich klientów, a to wynik jakiego nie spodziewali się niezależni analitycy. Z informacji podanych przez producenta wynika, że Fabię zamawiają nie tylko zupełnie nowi klienci, ale i ci którzy już wcześniej wyjechali z salonu czeskiego producenta innym autem marki Skoda.

Producent ocenia, że wysoka sprzedaż to zasługa m.in. oryginalnego, odważnego kształtu nadwozia, a także pojemnego bagażnika, bogatego wyposażenia oraz wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa.

Przedstawiciele czeskiego koncernu podkreślają, że Fabia spełniła w 100% wszelkie pokładane w tym modelu nadzieje.

Pasjonat motoryzacji z wieloletnim doświadczeniem, Jan Szymański jest sercem i duszą portalu motoryzacyjnego Łada Klub. Jego głęboka wiedza o branży, połączona z nieustającą ciekawością, pozwoliła mu na stworzenie jednego z najbardziej cenionych źródeł informacji motoryzacyjnych w Polsce.

Polecane wpisy

komentarze 3

 1. Gość
  Gość
  mar 21, 2015 at 12:50 pm

  Powiem tak: ja nie wiem skąd tak duże zainteresowanie tym autem. Mimo że to rzeczywiście dość zgrabnie zestrojony kompakt, to jednak niczym specjalnym nie wyróżnia się spośród konkurencji. Auto jest nijakie, nudne i chociaż naprawdę komfortowe, nudzi się już po kilku miesiącach jazdy. Zresztą tak samo jak poprzednie dwie generacje, które też nie zaskakiwały komfortem oraz wrażeniami z jazdy. Poza tym wydaje mi się, że ceny nie są adekwatne do tego, co człowiek dostaje w salonie. Gdzie silniki wolnossące o pojemności 2 litrów? Ta 1-litrowa benzyna w wersji podstawowej to totalna porażka moim zdaniem, ale co kto lubi.

  Odpowiedz
 2. Michał
  Michał
  mar 21, 2015 at 12:50 pm

  Moim zdaniem źle podchodzisz do tematu, bo oczekujesz, że nowy samochód z salonu za 40,000 złotych będzie dostarczał ci równie niesamowitych wrażeń jak Mercedes klasy C za 200,000 złotych. Według mnie Fabia sprawdza się doskonale i mimo że rzeczywiście jednostki napędowe, które do nich pakuje VW pozostawiają sporo do życzenia (tak, jednostki z pierwszej generacji były znacznie lepsze), to jest i tak naprawdę nieźle. Pozdrawiam serdecznie

  Odpowiedz
 3. Robert
  Robert
  mar 21, 2015 at 12:50 pm

  Jeżdżę I generacją i niebawem będę przesiadał się na II. Niestety na III mnie nie stać, ale i tak nie mam jakichś specjalnych wymagań wobec wyposażenia i standardu, więc II będzie dla mnie w pełni zadowalająca.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz